top of page

Ananasowe Realizacje

Każda impreza firmowa lub akcja wizerunkowa jest dla nas INDYWIDUALNYM WYZWANIEM. Mimo wieloletniego doświadczenia nie popadamy w rutynę i jesteśmy pewni, że ta chwila nie nastąpi nigdy, gdyż KOCHAMY TO CO ROBIMY. WYJĄTKOWA fabuła spotkania, DOPRACOWANY scenariusz, RZETELNE wykonanie zadania – to nasza droga DO SUKCESU!

#1 

Festiwal Kolorów SEAKING

 

Tysiące proszków HOLI, setki koszulek z efektami fluo oraz szereg kolorowych sprzętów dla dzieci i dorosłych to tylko część atrakcji, które zapewniliśmy dla pracowników firmy Seaking. Na prawie 900 uczestników czekało kilkadziesiąt różnych konkursów, ekstremalne tory przeszkód, nowoczesne symulatory a zwieńczeniem plenerowej imprezy stał się koncert zespołu Mejk.

#2 

Mistrzowski Piknik KKS Lech PoznańMistrzowski Piknik Lecha Poznań był jedyną w swoim rodzaju okazją do zobaczenia pucharu za mistrzostwo Polski. Na uczestników czekała moc atrakcji dmuchanych, animacji, konkursów oraz gier sportowych. Teren imprezy zmienił się nie do poznania dzięki licznym elementom z brandingiem, które również zostały wykonane przez nas na życzenie KKS Lech Poznań.

#3

Dzień dziecka w Galerii

PESTKA

 

1 i 4 czerwca zaprosiliśmy dzieci na wyjątkowy Dzień Dziecka do Galerii Pestka. Dzieci miały do dyspozycji eko miasteczko, które tworzyło kilka stacji. Zbierając pieczątki dzieci wykonywały różne zadania po to, by móc zaprojektować sobie i wykonać samodzielnie przypinkę. Dzieci brały udział w eko warsztatach, a na scenie Koło Fortuny kręciło się non stop, tak, aby każde dziecko z wygraną nagrodą poszło do domu. Nie zabrakło także dmuchańców, baloników i kącika malucha. Dopełnieniem  był turniej Fifa organizowany we współpracy z Media Markt. 

#4

Dzień dziecka - Galeria Karuzela Wodzisław Śląski

 

Kolejna kolorowa realizacja - tym razem w Galerii Karuzela Wodzisław Śląski. Odwiedzające nas dzieci miały okazję przenieść się do Bajkowego Świata Kolorów za sprawą hipnotyzujących butelek sensorycznych, brokatowych tatuaży, kolorowych toreb ekologicznych oraz warsztatów manualno-plastycznych

#5

Święta w Galerii Pestka

 

Wyjątkowa scenografia, żywe choinki, skrzaty i gigantyczny tron dla Mikołaja – to nasza ostatnia recepta na wyjątkowe Święta w Galerii Pestka w Poznaniu. Oprócz świątecznego klimatu klienci brali udział w akcji świątecznej, gdzie mogli wygrać karty – vouchery na zakupy. Dzieci brały udział w Kole Fortuny, przy którym nasz skrzat – konferansjer rozdawał setki prezentów. Akcja cieszyła się dużym powodzeniem.

#6

Mikołajki - Galeria VIVO

 

Mikołajkowa akcja w Galerii VIVO przysporzyła wiele radości na twarzach klientów centrum handlowego. Podczas event zawitał Św. Mikołaj, który zasiadł na gigantycznym tronie, aby wysłuchać wszystkie dzieci. Dla młodszych i starszych uczestników przygotowaliśmy również strefę warsztatową, której głównym elementem były ekologiczne ozdoby z drewna.

#7

Święta w Galerii Karuzela Września

 

Po raz kolejny zawitaliśmy do Galerii Karuzela Września - tym razem w rytmie kolęd i piosenek świątecznych. W ramach akcji przeprowadziliśmy wydarzenie Mikołajkowe z wizytą Św. Mikołaja, akcję zbiórki karmy dla lokalnego schroniska a także event świąteczny, na którym rozdaliśmy setki świątecznych upominków.

#8

MPK – Spotkanie Mikołajkowe

 

Po raz kolejny spotkaliśmy się na wydarzeniu przygotowanym dla dzieci pracowników MPK w Poznaniu. Około 200 dzieci wzięło udział w Bubble Show – niesamowitym bańkowym szaleństwie oraz w warsztatach, gdzie dzieci tworzyły swoje stroiki na wigilijny stół. Dopełnieniem spotkania był Gabinet Misiowego Pogotowia. Dzieci poznawały tajniki pierwszej pomocy i bezpiecznej zabawy zimą. Świąteczna scenografia, kolędy oraz Święty Mikołaj z prezentami dla każdego malucha – to wszystko stworzyło niesamowitą atmosferę.

#9

Piknik miejski -

UM Gdynia

 

Mieszkańcy Gdyni mieli okazję uczestniczyć w pikniku integracyjnym, który odbył się na terenie dzielnicy Pogórze. Piknik poprowadził nasz doświadczony konferansjer, który każdego aktywnego uczestnika nagrodził upominkiem. Na pikniku nie zabrakło dmuchańców, animacji, foodtrucków oraz szantowego koncertu.

#10

Rodzinna Strefa Rozrywki KKS Lech Poznań

 

Kolorowe dmuchańce, występy sceniczne, piłkarskie emocje, konkursy z nagrodami i tak moglibyśmy wymieniać w nieskończoność. To wszystko czekało na zorganizowanych przez nas Rodzinnych Strefach KKS Lech Poznań. Tysiące Kibiców, małych i dużych regularnie odwiedzało naszą Strefę przed meczami swojego ukochanego Klubu. Rodzinna Strefa była idealną rozgrzewką przed każdym meczem.

#11

Wyprzedaże Garażowe - UM Warszawa

 

Od 2020 roku jesteśmy organizatorem cyklicznie odbywających się wyprzedaży garażowych. Projekt powstał z funduszy Budżetu Obywatelskiego dzielnicy Ursus w Warszawie. Setki wystawców, tysiące gości odwiedzających Park Czechowicki w poszukiwaniu wyprzedażowych skarbów, to najtrafniej opisuje klimat i charakter naszych wyprzedaży

#12

Piknik Pieczy Zastępczej - PCPR Bochnia

 

Od wielu lat współpracujemy z różnego rodzaju Instytucjami Państwowymi. 

Tym razem na życzenie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Bochni, mieliśmy okazję zorganizować piknik dla dzieci, młodzieży i ich rodzin. W imprezie wzięło udział ponad 200 osób. Dmuchane urządzenia, warsztaty plastyczne, konkursy z nagrodami, kompleksowy catering, nagłośnienie i obsługa konferansjerska w połączeniu z idealną koordynacją stworzyła piknik pełen uśmiechów, żartów i emocji.

#13

Pikniki ekologiczne - UM Kędzierzyn-Koźle

 

Dwudniowa realizacja na terenie Nadleśnictwa w Kędzierzynie-Koźlu to nie tylko piknikowa zabawa - naszą misją było przekazanie w przystępny sposób zagadnień dotyczących ekologii oraz botaniki. Na ponad 300 dzieci i seniorów czekały atrakcje takie jak: budowanie hoteli dla owadów, krzyżówki ekologiczne, zajęcia plastyczno-zielarskie, memory przyrodnicze oraz warsztaty DIY. Zwieńczeniem każdego z pikników było wspólne pieczenie kiełbasek oraz śpiewy przy ognisku.

bottom of page