top of page

"Lepiej zobaczyć coś raz, niż słyszeć o tym tysiąc razy"

stamps.png

WYCIECZKI DLA SZKÓŁ 
 

Szkolne wyjazdy, to idealna forma integracji dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Agencja Ananas w swojej ofercie proponuje wycieczki szyte na miarę. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu nasze propozycje wyjazdów są nietuzinkowe, bogate w wiedzę i pełne niespodzianek. Naszym priorytetem w trakcie planowania wypraw jest przede wszystkim dopasowanie interesujących atrakcji do grupy, zapewnienie wszystkim uczestnikom najwyższej jakości świadczonych usług a co najważniejsze BEZPIECZEŃSTWA. 


Oferta obejmuje wyjazdy jedno jak i kilkudniowe. 


Każda wycieczka  opracowana jest na podstawie indywidualnego scenariusza. Pomagamy również w realizacji autorskich pomysłów szkół. Wyjazdy klasowe to sposób na niebanalną edukację. Nic nie kształci tak jak podróże! 

KOLONIE, PÓŁKOLONIE, ZIELONE SZKOŁY, ZIMOWISKA 

Dysponujemy jedną z największych baz noclegowych w całej Polsce. Wraz z naszymi partnerami gwarantujemy najwyższy standard świadczonych usług popartych setkami pozytywnych opinii a co najważniejsze uśmiechami dzieci!  Zapraszamy do kontaktu, jeśli szukają Państwo rzetelnej, sprawdzonej i godnej zaufania firmy, która gwarantuje swoim Klientom moc wrażeń,  bogaty program zwiedzania, wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz gwarancję niezapomnianych kolonii, półkolonii i zielonych szkół. Organizujemy wyjazdy dla osób z dysfunkcjami, turnusy rehabilitacyjne i wiele innych. Dla nas turystyka nie ma barier! ​ 

WYJAZDY INTEGRACYJNE / SZKOLENIA 

Naszą misją jest dążenie do pełnej satysfakcji, zadowolenia i komfortu Klientów, którzy powierzają nam organizację wyjazdów integracyjnych, szkoleń i spotkań firmowych. Do każdego zapytania nasz zespół przygotowuje uszytą na miarę ofertę, opartą o Państwa wytyczne oraz określony budżet. Doskonale wiemy jak ważne jest właściwe zorganizowanie idealnego wyjazdu. Największa baza hotelowa, transportowa zbudowana na przestrzeni lat pozwala nam zaproponować Państwu konkurencyjne ceny oraz wiele dodatkowych benefitów, których nie otrzymują Klienci innych biur. Wiemy jak ważny w biznesie jest czas, dlatego dokładamy wielu starań, aby kontakt z nami w trakcie przygotowania oferty był szybki i skonkretyzowany. 

 

                                 

Zapraszamy do kontaktu!

stamps.png
bottom of page